Aktualności

24 maja 2019

A może nad morze?

Jeśli lubisz spacerować po plaży, masz własnego psa albo dopiero szukasz psiego przyjaciela koniecznie dołącz! Już po raz drugi zapraszamy na wiosenny spacer wzdłuż plaży w Sobieszewie wraz z podopiecznymi Schroniska Promyk! Spółka GAiT użycza autobus, by 25 maja około 20 psów ze Schroniska Promyk mogło ruszyć na podbój sobieszewkiej plaży!

 

Niektórzy z podopiecznych schroniska po raz pierwszy w życiu zobaczą morze, natomiast każdy z nich podczas spaceru zmieni choć na chwilę swoje otoczenie, zazna swobody i poczuje wiatr w sierści! A być może też komuś skradnie serce? Ubiegłoroczny spacer okazał się prawdziwym sukcesem.

 

W tym roku naszym wspólnym wyjazdem, chcemy też uczcić przypadający 22 maja Dzień Praw Zwierząt. I w ten sposób zwrócić uwagę nie tylko na problem bezdomności, ale również na prawo zwierząt do godnego, pozbawionego cierpienia życia. Jeśli chcesz nam towarzyszyć, serdecznie zapraszamy! Mili widziani są byli podopieczni schroniska ze swoimi opiekunami,  ale też wszyscy inni czworonożni przyjaciele.

 

Zbiórka 25.05.2019 r. godzina 11 wejście na plaże przy hotelu Orle. Spacer kończymy na wysokości ulicy Falowej, gdzie na wszystkich wędrowców czekać będzie drobny poczęstunek. Trasa do przejścia liczy około 4 km.

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Szczegóły tutaj.