Aktualności

06 listopada 2010

Renifery w odstawkę! Mikołaj w tramwaju!  

6 grudnia, to data której nie trzeba nikomu przypominać, a w szczególności dzieciom. Nas również odwiedzi Święty Mikołaj. Porzuci na chwilę  renifery i przesiądzie się do tramwaju. Oczywiście nie zapomni o słodkościach dla pasażerów.
W tym roku zapraszamy wszystkich na mikołajkową przejażdżkę nie tylko zabytkowym tramwajem typu N (na trasie Pętla Strzyża – Centrum), ale również najnowszym nabytkiem naszej Spółki – tramwajem PESA120NaG Swing na trasie Jelitkowo- Przymorze- Zaspa – Centrum. Tramwaje będą specjalnie oznaczone, a przejazdy będą bezpłatne.  Pojazdy zatrzymują się na wszystkich przystankach po trasie przejazdu.

 

Rozkłady jazdy:
Linia M1 – trasa pętla Strzyża – Centrum  obsługiwana przez tramwaj typu „N”
Kierunek: Centrum
Odjazdy
Pętla Strzyża : 10:02, 11:14, 12:24, 13:50, 15:06
Galeria Bałtycka: 10:08, 11:20, 12:30, 13:56, 15:12
Jaśkowa Dolina : 10:14, 11:24, 12:34, 14:00, 15:16
Opera Bałtycka: 10:17, 11:29,12:39, 14:04, 15:21
Uniwersytet Medyczny: 10:20, 11:32, 12:42, 14:08, 15:24
Dworzec Główny: 10:24, 11:36, 12:46, 14:12, 15:28
Kierunek: Strzyża
Odjazdy
Urząd Miejski: 10:38, 11:48, 12:58, 14:27, 15:42*,
Hucisko: 10:40, 11:50, 13:00, 14:29, 15:44*
Dworzec Gł.: 10:42, 11:52, 13:02, 14:31, 15:46*
Uniwersytet Medyczny: 10:46, 11:56, 13:06, 14:35, 15:50*
Opera Bałtycka: 10:49, 11:59, 13:09, 14:38, 15:53*
Jaśkowa Dolina: 10:53, 12:03, 13:13, 14:42, 15:57*
Galeria Bałtycka: 10:57, 12:07, 13:17, 14:46, 16:01*
Kurs wykonywany przez tramwaj typu N i Swing
* kurs wykonywany przez tramwaj typu N i Swing
Linia M2 – trasa Jelitkowo- Przymorze- Zaspa-Centrum obsługiwana przez tramwaj  PESA SWING
Kierunek: Centrum
Odjazdy
Jelitkowo: 11:33, 13:18, 15:02
Pomorska: 11:38, 13:23, 15:07
Obrońców Wybrzeża: 11:42, 13:27, 15:11
Zaspa: 11:45, 13:30, 15:14
Mickiewicza: 11:54, 13:39, 15:23
Opera Bałtycka: 10:20, 11:59, 13:44, 15:28
Uniwersytet Medyczny: 10:27, 12:02, 13:47, 15:31,
Dworzec Gł.: 10:31, 12:06, 13:51, 15:35
Kierunek: Jelitkowo
Odjazdy
Urząd Miejski: 10:41, 12:21, 14:10,
Dworzec Gł: 10:45, 12:26, 14:15,
Uniwersytet Medyczny: 10:49, 12:30, 14:19,
Opera Bałtycka: 10:53, 12:34, 14:23,
Mickiewicza: 10:58, 12:39, 14:28,
Zaspa: 11:07, 12:47, 14:36
Obrońców Wybrzeża: 11:10, 12:50, 14:39
Pomorska: 11:15, 12:55, 14:44

Współpraca: Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego (PSSTM)