Aktualności

03 marca 2016

www.zkm.pl na nowo!

Nowoczesna, przyjazna, lekka i funkcjonalna – taka jest nowa strona internetowa gdańskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej. Odmieniona witryna to także bogata galeria zdjęć wykonanych przez miłośników pojazdów komunikacji miejskiej. Zmieniamy się dla Pasażerów i przy współpracy Pasażerów, dlatego zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami opiniami na temat nowej strony.

 

Nowe funkcjonalności w połączeniu z nowoczesnym designem, do tego zmieniona nawigacja strony – to wszystko sprawia, że poruszanie się po nowej witrynie jest łatwe i bardzo intuicyjne. W o wiele bardziej przejrzysty sposób zaprezentowane zostały również pojazdy Spółki – z dokładnymi opisami, a także z bogatą galerią zdjęć, która powstaje dzięki miłośnikom komunikacji miejskiej z Pomorskiego Stowarzyszenia Sympatyków Transportu Miejskiego.

 

Nowością na stronie jest również licznik przejechanych kilometrów, strefa patronów konkretnych pojazdów ze zdjęciami, a także rozbudowany i dostosowany do potrzeb pasażerów – formularz kontaktowy. Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a także została zintegrowana z profilami gdańskiego ZKM w mediach społecznościowych. Ze strony, tak jak dotychczas, można dowiedzieć się o wszystkich aktualnościach firmowych, a także dokładnie prześledzić historię komunikacji miejskiej w Gdańsku.

 

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami opiniami na temat nowej strony.Prosimy o maile: kontakt@zkm.pl.

 

zkm_strona